MESAJLARIM
Müslümanlar birbirlerine merhamet etmeyi öğrenemedikleri müddetçe, dünyanın her yerinde müslümanlara zulmeden küfür güçlerinden de merhamet bekleyemezler.
Faruk Köse: İsrail Türkiye'den özür dilemedi // (Faruk Köse)

Facebook da paylaş   Google da paylaş   Twitter da paylaş

04.03.2016
Akit eski yazarı Faruk Köse'den şok İsrail özür iddiası: "Hakikat şu: İsrail gerçekte özür dilemedi Tazminat şehid yakınlarına verilmiyor Gazze ablukası kalkmadı Türkiye-İsrail ne üzerine anlaşacak?"


Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan'ın "Milli Görüş / İskenderpaşa çizgisinden geldiğini" söylemesiyle gündemde olan muhafazakar yazar Faruk Köse, şimdi de İsrail'in aslında Türkiye'den özür dilemediğini savundu.

Birkaç ay öncesine kadar Akit'te yazıları yayınlanan Faruk Köse, AYM Başkanı Zühtü Arslan'la ilgili "paralelci" imaları üzerine twitter hesabından şöyle yazmıştı:

"Sabah, AYM Başkanı Zühtü Arslan'a "paralel" imasında bulunmuş. Zühtü Abi'yi SBF'den tanırım. Milli Görüş / İskender Paşa çizgisinden gelir. Zühtü Bey ile Hak Yol Vakfı'na bağlı evlerde 1 yıl birlikte kaldık. O mezun oldu, biz devam ettik. Sabah'ın iması gerçeği yansıtmıyor."

Faruk Köse, twitter hesabından bu kez de katil İsrail'in Mavi Marmara katliamından ötürü Türkiye'den özür dilemesiyle ilgili şok bir iddiada bulundu.

Köse, aslında İsrail'in Türkiye'den özür dilemediğini ileri sürdü.

Faruk Köse bu iddiasına kanıt olarak da, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kasımpaşa'dan okul arkadaşı da olan otatv yazarı Rafael Sadi'yi gösterdi.

Köse, Rafael Sadi'nin "Aslında kelimesi kelimesine operasyonel hatalar olduğu kabul edildi ve olmasaydı daha iyi olurdu dendi" dediğini aktarıp "yani özür değil" dedi.

Köse "Hakikat şu: İsrail gerçekte özür dilemedi Tazminat şehid yakınlarına verilmiyor Gazze ablukası kalkmadı Türkiye-İsrail ne üzerine anlaşacak?" mesajını paylaştı.

Köse'nin twit'leri şöyle:

"Rafael Sadi: "Aslında kelimesi kelimesine operasyonel hatalar olduğu kabul edildi ve olmasaydı daha iyi olurdu dendi." (Yani özür değil) 

Rafael Sadi: "Özür safhası halledildi. Nasıl edildiyse edildi. Kimse özrü duymadı ama Türkçe yarım ağızla denen türden bir özür dilendi."

Hakikat şu: İsrail gerçekte özür dilemedi Tazminat şehid yakınlarına verilmiyor Gazze ablukası kalkmadı Türkiye-İsrail ne üzerine anlaşacak?"

vd-052.gif

Giriş Tarihi: 04.03.2016   (1975)


Etiketler: Faruk Köse |  medyatizma |  habervaktim.com |  israil |  özür |  Mavi marmara |  tazminat |  Rafael Sadi | 


Adı Soyadı
E-Mail

0 karakter girdiniz. | 1000 karakter kaldı.
Medyatizma Yandaki numarayı giriniz

 
YORUMLAR

E-Posta: farukkose@hotmail.com       -       Twitter: https://twitter.com/FarukKose52